wtorek, 10 września 2019

1000

witajcie:)
to już  4 lata jak jestem z wami dzisiaj niemałą rocznica 1000 post a w nim karteczki ślubne ,które chętnie tworzę i rozdaje:)pierwszy komentujący dostanie na pewno kilka chyba że sam robi :)
cieszę się z tej mojej rodzinki blogowej spotkałam się w realu z 4 osobami było naprawdę super i chyba o to chodzi  :)dziękuję za wszystkie komentarze upominki wymianki/warto czasem otworzyć serce i się nim dzielić:)dziękuję dziewczynom za super zabawy kartkowe w których biorę udział dopingują mnie do tworzenia lepszych prac i wnoszą dużo nowego:)
                                                                                   :)

9 komentarzy:

 1. Reniu gratuluje tak pięknej rocznicy, życzę dalszego owocnego tworzenia, poznawania nowych techniki i spotkań blogowych w realu. To są niezapomniane chwile.
  Kartki super, podziwiam Twoje pomysłowość , ja nad jedna kartka spędzam jak nic dwa popołudnia.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała rocznica Reniu.:) Życzę kolejnych pięknych rocznic w blogosferze, wielu inspiracji i nieustającej weny twórczej.:) Pozdrawiam serdecznie Reniu, a Ani gratuluję wygranej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Reniu, gratuluję pięknej rocznicy i życzę wielu kolejnych <3 Wiem, że pomysłów Ci nie zabraknie i powstanie mnóstwo pięknych prac:)
  Ściskam serdecznie, Agness<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejnych lat z nami blogowymi Dziewczynami........ściskam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 5. Reniu G R A T U L U J Ę!!!!Trzymaj tak dalej:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kartki, a Tobie Reniu serdecznie gratuluję tysiaka, wspaniały wynik. Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale z ciebie pracowita mróweczka. Gratuluję 1000 posta i życzę kolejnych, równie ciekawych i pełnych Twoich, niepowtarzalnych cudeniek.Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 8. Reniu gratuluję i życzę kolejnych w tak doborowym towarzystwie;) buziaki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz:)